Починаючи з нового навчального року, впродовж 2020-2023 р.р. в Житомирській політехніці триватиме реалізація проекту 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP «Діджиталізація економіки як елемент стійкого розвитку України і Таджикистану» в рамках Програми ЄС Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти.

На конкурсний відбір 2020 р. по даному виду проектів було подано більше 160 заявок за участю ЗВО від України. З них відібрано до фінансування всього 10 проектів, в тому числі за участю Житомирської політехніки.

Даним проектом передбачено розробку та впровадження навчальних модулів з акцентом на цифрові технології, в рамках спеціальностей економічного профілю, що включає також підготовку відповідних методичних матеріалів, облаштування спеціалізованої навчально-лабораторної аудиторії, стажування студентів/аспірантів і викладачів.

Бюджет проекту: 995.404,00 євро.

Університети партнери:
ЄС:
– Університет Миколаса Ромеріса (Литва);
– Університет м. Марибор (Словенія);
– Університет прикладних наук м. Гамбург (Німеччина).

Україна:
– Приазовський державний технічний університет;
– Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова;
– Державний університет «Житомирська політехніка»;
– Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка;
– Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Д. Моторного;
– Міністерство цифрової трансформації України;
– TOB «COMPANY M-MASTER»;
– Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді „Паросток”.

Таджикистан:
– Таджицький технічний університет ім. акад. М.С. Осімі;
– Таджицький державний фінансово-економічний університет;
– Худжандський політехнічний інститут таджицького технічного університет;
– Група компаній «Нексігол».

За матеріалами національного Еразмус+ Офісу України