Впродовж періоду 26.01-26.02.2020 р. старший викладач кафедри розробки родовищ корисних копалин ім. проф. Бакка М.Т. Шамрай Володимир Ігорович пройшов стажування в Технічному університеті «Гірнича Академія» м. Фрайберг (Німеччина) за проектом фонду DAAD «ЕкоМайнінг: розвиток інтегральної PhD програми зі сталого гірництва і природоохоронних заходів». Серед учасників стажування були також студенти і аспіранти з інших ЗВО України – партнерів проекту: Дніпровська політехніка, Дніпровський державний аграрно-економічний університет.

Під час стажування делегати з України мали можливість прослухати лекції викладачів ТУ Фрайберг в розрізі тематики проекту – щодо видобування корисних копалин з найменшим негативним впливом на довкілля; провести лабораторні дослідження на базі спеціалізованих лабораторій; відвідати шахту з видобутку срібла, що входить до лабораторного комплексу університету. На вихідні дні для наших аспірантів, магістрантів було організовано екскурсійні подорожі до Дрездена, Лейпцига, Нюрнберга, а також до Чехії, м. Прага.

Гірничо-екологічний факультет,
Кафедра розробки родовищ
корисних копалин ім. проф. Бакка М.Т.