Запрошуємо студентів ЖДТУ, Факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки і робототехніки; спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» – ОКР «Бакалавр» – гр. AТ (3-4 курси) та гр. АТК (1-2 курси) до участі у проекті міжнародної академічної мобільності в рамках програми «Еразмус+».

За результатами конкурсного відбору студенти отримають змогу навчатися протягом 5 місяців впродовж осіннього семестру в Університеті Країни Басків (м. Більбао, Іспанія).

Витрати на проїзд (360 €) та щомісячна стипендія (850 €) покриваються за рахунок коштів проекту.

Відбір студентів проходитиме в два єтами:

1) подача документів: мотиваційний лист та резюме (CV) здійснюється до 25 березня 2019 року на електронну адресу: as.ostapchuk@ukr.net.

2) співбесіда: 26 березня 2019 року, ауд. 219 о 16.00. При собі мати роздруковані мотиваційний лист та CV.

За результатами співбесіди буде визначено двох студентів-стипендіатів. За більш детальною інформацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків – Остапчук А.С.; моб. (067) 5245545.