Запрошуємо викладачів Житомирського державного технологічного університету до участі у проекті міжнародної академічної мобільності в рамках програми «Еразмус+».

За результатами конкурсного відбору викладачі отримають змогу викладати або пройти стажування протягом 5 днів на базі Університету «Думлупінар»            м. Кютаг’я (Туреччина).

До участі у конкурсі запрошуються викладачі  гірничо-екологічного факультету та факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки і робототехніки. Витрати на проїзд та добові покриваються за рахунок коштів проекту.

Подача документів: резюме (CV) здійснюється до 10 лютого 2019 року на електронну адресу: artur_makhno@ztu.edu.ua

Дата проведення відбору – 12 лютого 2019 року.

Місце та час проведення – ауд. 219 об 11.00.

За результатами відбору будуть визначені викладачі-учасники програми. За більш детальною інформацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків –Махно Артур Миколайович, тел.: 41-85-41