Конкурс на участь у програмі академічної мобільності Еразмус+: Університет прикладних наук Західної Македонії (Греція)

З початком нового 2019 року у Житомирському державному технологічному університеті розпочинається реалізація академічних мобільностей в рамках програми Еразмус+/«Мобільність» з Університетом прикладних наук Західної Македонії (Греція).

Запрошуємо студентів 1-го курсу магістратури факультету Економіки та менеджменту спеціальності «Менеджмент» взяти участь у конкурсному відборі з метою поїздки на навчання до Греції – Університет прикладних наук Західної Македонії (Греція) строком на 5 місяців (весняний семестр).

Витрати на проїзд (275 €) та щомісячна стипендія (850 €) покриваються за рахунок коштів проекту.

Подача документів: мотиваційний лист та резюме (CV) здійснюється до 26 грудня 2018 року на електронну адресу: as.ostapchuk@ukr.net.

Дата проведення співбесіди – 27 грудня 2018 року.

Місце та час проведення – ауд. 219 о 11.20. При собі мати роздруковані мотиваційний лист та CV.

За результатами співбесіди будуть визначені студенти-стипендіати програми. За більш детальною інформацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків – Остапчук Анна Станіславівна (ауд. 219), тел.: 41-85-41.