Запрошуємо студентів Житомирського державного технологічного університету: бакалаврів (3-4 курсу), магістрів та аспірантів до участі у проекті міжнародної академічної мобільності в рамках програми «Еразмус+».

За результатами конкурсного відбору студенти та/або аспіранти отримають змогу навчатися (від 3 місяців) або пройти стажування (від 2 місяців) протягом весняного та осіннього семестрів на базі Університету «Думлупінар» м. Кютаг’я (Туреччина).

До участі у конкурсі запрошуються студенти та/або аспіранти гірничо-екологічного факультету та факультету компютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки і робототехніки.

Витрати на проїзд (275 €) та щомісячна стипендія (800 €) покриваються за рахунок коштів проекту.

Подача документів: мотиваційний лист та резюме (CV) здійснюється до 16 листопада 2018 року на електронну адресу: as.ostapchuk@ukr.net.

Дата проведення співбесіди – 20 листопада 2018 року.

Місце та час проведення – ауд. 219 о 10.00. При собі мати роздруковані мотиваційний лист та CV.

За результатами співбесіди будуть визначені студенти-стипендіати програми.

За більш детальною інформацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків – Остапчук Анна Станіславівна, тел.: 41-85-41; 096-652-10-68.

Ми чекаємо на вас!
Відділ міжнародних зв’язків.