Третій рік поспіль в ЖДТУ триває реалізація проектів за програмою Еразмус+/Міжнародна Кредитна Мобільність. В попередні роки в рамках даних проектів студенти, аспіранти, викладачі мали можливість пройти навчання, стажування відповідно на базі університетів партнерів з країн ЄС.
На наступні два роки продовжено партнерство з університетами, співпраця з якими тривала в минулому, а також залучено нових партнерів з Польщі, Італії, Греції, Швеції. На разі, впродовж 2018-2020 н.р. в ЖДТУ буде реалізовано проекти з наступними університетами партнерами:

• Вища школа м. Ліль (Франція);
  • Університет м. Ковентрі (Великобританія);
  • Університет країни Басків м. Більбао (Іспанія);
  • Університет м. Кордова (Іспанія);
  • Вроцлавська Політехніка (Польща);
  • Сілезька Політехніка м. Глівіце (Польща);
  • Університет «Думлупінар» м. Кютахья (Туреччина);
  • Університет ім. М. Коперника м. Турон (Польща);
  • Університет м. Парма (Італія);
  • Технологічний інститут Західної Македонії (Греція);
  • Університет м. Лунд (Швеція).

В рамках співпраці з даними навчальними закладами студенти, аспіранти та викладачі ЖДТУ матимуть можливість отримати стипендію (грант), що покриває кошти на проїзд та перебування з метою навчання, стажування та/або викладання, відповідно, за спеціальностями, що пропонуватимуться закордонним університетом партнером.
Тривалість навчання студентів, аспірантів від 3 до 10 місяців, стажування та/або викладання від 5 до 14 днів.
В свою чергу в рамках даних проектів очікується також приїзд до ЖДТУ викладачів та студентів із партнерських закордонних університетів.
Впродовж найближчого часу відділом міжнародних зв’язків буде доведено інформацію щодо порядку та особливостей участі у конкурсі на отримання стипендій (грантів) в рамках даного виду проектів. Слідкуйте за оголошеннями на сайті університету.