Впродовж 28.05-01.06.2018 викладачі з Університету «Думлупінар» (м. Кютахья, Туреччина) професор Алі Учар та аспірант Севгі Карача пройшли тижневе стажування на базі гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету. З 2016 р. між кафедрами гірничого профілю нашого університету та департаментом гірничої справи партнерського ВНЗ триває спільна реалізація проекту за програмою Еразмус+/Мобільність.

Під час перебування представники турецького університету провели лекційні заняття із технології видобування, переробки та збагачення вугілля для студентів-магістрів спеціальності 184 «Гірництво», освітньої програми «Розробка родовищ та видобування корисних копалин». Окрім того, турецькі колеги поділилися досвідом реалізації різних науково-дослідних проектів, організації і проведення занять.

Сторони обговорили варіанти співпраці в рамках даного проекту, а також перспективи спільної участі у наукових проектах.