Більше 15 років триває співробітництво між ЖДТУ та Флорентійським університетом (Італія). За роки співпраці було реалізовано декілька наукових та освітніх міжнародних проектів: NATO, Tempus. Студенти та аспіранти нашого університету неодноразово проходили навчання та стажування на базі партнерського ВНЗ.

Тісна, багаторічна співпраця між кафедрою екології ЖДТУ та департаментом природничих наук Університету Флоренції триває завдяки самовідданій і натхненній діяльності проф. Франко Мілано. (В 2013 р. проф. Мілано отримав звання Почесного Професора ЖДТУ.)

Цього разу проф. Мілано завітав до ЖДТУ із курсом лекцій по радіаційній безпеці для студентів спеціальностей екологічного профілю. Як і в попередні роки, лекції викликали великий інтерес у студентської аудиторії.

Окрім цього було проведено зустріч із керівництвом університету, обговорено розвиток подальшої співпраці – можливість участі в спільних міжнародних проектах за програмами Erasmus+, Twinning.