Понад 15 років триває співпраця між нашим навчальним закладом та Університетом м. Флоренція (Італія). Одним із напрямків такого співробітництва є двосторонній обмін досвідом між університетами, який проявляється у проведенні спільних наукових досліджень, здійсненні наукового та академічного обміну, до якого залучені також аспіранти і студенти.

Впродовж 1-8 жовтня 2019 р. відбувся візит професора Франко Мілано з Флорентійського університету до Житомирської політехніки.

Проф. Ф.Мілано – почесний професор Житомирської політехніки, всесвітньо відомий спеціаліст в сфері радіофізики та радіології, багато років поспіль відвідує наш університет з метою читання лекцій для студентів гірничо-екологічного факультету, спеціальностей екологічного профілю.
Цьогоріч професор прочитав курс лекцій з дисципліни “Радіоекологія”. Студенти з цікавістю відвідували лекції і активно спілкувалися з професором англійською мовою.
Сподіваємося на подальший розвиток та поглиблення співпраці з Унверситетом м. Флоренція.

Відділ міжнародних зв’язків.