4-8 грудня 2017 р. представники ЖДТУ: завідуючий кафедрою автомобілів і транспортних технологій – проф. Кравченко О.П. та начальник відділу міжнародних зв’язків – Мамрай В.В. взяли участь в установчій, координаційній нараді в рамках проекту Еразмус+/КА2 «Магістерська програма з смарт транспорту і міської логістики», що проходила на базі координатора проекту – Університет «Тор Вергата» м. Рим (Італія).

Присутніми на заході були представники університетів учасників консорціуму проекту з Італії, Німеччини, Польщі, Грузії і України.

Під час наради було проведено загальну презентацію проекту, окреслено коротко- та довгострокові напрямки роботи, намічено дати проведення наступних заходів.

Так на весні 2018 р. відбудуться перші навчальні візити викладачів ЖДТУ – учасників проектної команди до партнерських університетів країн ЄС.

Нагадаємо, що з 2017 р. в ЖДТУ триває реалізація проекту за програмою Еразмус+/КА2. Більше інформації про проект за посиланням.