Впродовж останніх трьох років ЖДТУ проводить активну співпрацю із Університетом «Думлупінар» м. Кютахья (Туреччина). З 2016 р. між кафедрами гірничого профілю нашого університету та департаментом гірничої справи партнерського ВНЗ триває спільна реалізація проекту за програмою Еразмус+/Мобільність.

Протягом 13-22 червня в ЖДТУ перебувала делегація представників Університету «Думлупінар»: декан інженерного факультету – Проф. Др. Ісмаіл Гьоктай Едіз, заступник декана, завідуючий департаментом гірничої справи – Проф. Др. Джем Шенсют, Проф. Др. Хакан Айкул.

Під час перебування в ЖДТУ іноземні гості провели робочі зустрічі із представниками адміністрації університету: ректором ЖДТУ – Проф. Євдокимовим В.В. та першим проректором Проф. Олійник О.В.; керівництвом гірничо-екологічного факультету: деканом ГЕФ – доц. Котенком В.В. та завідувачем кафедрою розробки родовищ – проф. Підвисоцьким В.Т.

Викладачами партнерського університету було прочитано ряд лекцій для магістрантів та аспірантів гірничо-екологічного факультету на тему безпечного ведення гірничих робіт, організації та специфіки ведення підземних гірничих робіт, перспектив розвитку гірничої справи в Туреччині.

В свою чергу до уваги іноземних колег викладачами ГЕФ було проведено ряд презентацій щодо роботи та перспектив розвитку гірничопромислового комплексу України, і Житомирської обл. зокрема, рекультивації територій тощо.

Сторони обговорили варіанти співпраці в рамках даного проекту, а також можливості щодо подальшого розвитку і поглиблення співробітництва.

Восени 17/18 н.р. в рамках реалізації даного проекту очікується здійснення серії чергових візитів між університетами партнерами.

Гірничо-екологічний факультет