Впродовж 29.05-09.06.2017 викладачі гірничо-екологічного факультету, представники кафедр гірничого профілю: кафедра розробки родовищ корисних копалин – зав. каф. проф. Підвисоцький В.Т., доц. Шлапак В.О. та кафедри маркшейдерії – доц. Панасюк А.В., Башинська М.Е., Мамрай В.В. пройшли двотижневе стажування на базі Інституту відкритих гірничих робіт, Технічного університету «Гірнича академія» м. Фрайберг (Німеччина). Реалізація даного заходу відбулася в рамках реалізації в ЖДТУ проекту Європейської Комісії «Еразмус +/Мобільність».

Під час перебування представники ЖДТУ провели лекційні заняття, презентації для студентів магістрантів партнерського ВНЗ. Особливий інтерес у німецької сторони викликав матеріал щодо технології видобування і обробки природного каменю, рекультивації територій,що зазнали порушень в  наслідок ведення гірничих робіт, видобування бурштину…

Також для викладачів було організовано низку візитів до лабораторій інституту.

Сторони обговорили варіанти співпраці в рамках даного проекту, а також можливості щодо подальшого розвитку і поглиблення співробітництва.

Восени 17/18 н.р. очікується візит викладачів університету партнеру до ЖДТУ, а також черговий раунд стажування групи викладачів ЖДТУ у Фрайберзі.

Гірничо-екологічний факультет