Черговий рік поспіль в нашому університеті триває реалізація проектів за програмою Еразмус+. В попередні роки в рамках даних проектів студенти, аспіранти, викладачі мали можливість пройти навчання, стажування відповідно на базі університетів партнерів з країн ЄС.

На наступні два роки продовжено партнерство з університетами, співпраця з якими тривала в минулі роки, а також залучено нові навчальні заклади з Польщі, Туреччини, Кіпру.

Окрім цього, в поточному році для студентів, які навчаються за спеціальностями пов’язаними з профілем «Транспорт та логістика», з’явилася можливість пройти навчання на базі університетів партерів проекту SmaLog – «Магістерська програма з смарт-транспорту і міської логістики».
10 вересня в університеті відбулися збори студентів, які пройшли відбір в рамках програми Еразмус+, і невдовзі поїдуть навчатися закордон. Перший проректор «Житомирської політехніки» – проф. Олійник О.В. звернулася з напутньою промовою до студентів та побажала успішного та цікавого навчання.
Загалом в першому семестрі 19/20 н.р. в рамках Еразмус+ проектів 22 студенти «Житомирської політехніки» буде направлено на навчання до університетів країн ЄС:

• Університет «Тор Вергата» м. Рим (Італія);
  • Університет «Ла Сапієнца» м. Рим (Італія);
  • Університет м. Парма (Італія);
  • Сілезький технологічний університет м. Катовіце (Польща);
  • Університет прикладних наук: технологій, економіки та дизайну м. Вісмар (Німеччина).
  • Вища школа м. Ліль (Франція);
  • Університет країни Басків м. Більбао (Іспанія);
  • Університет м. Кордова (Іспанія).

Тривалість навчання студентів – від 3 до 10 місяців. Всі витрати під час перебування за кордоном: плата за навчання, проїзд, а також кошти на побут (800-900 євро/міс) покриваються за рахунок проекту.
Бажаємо студентам вдалого і цікавого навчання!